ПРОЛОНГОВАНОЇ ДІЇ

Ag NANOFLUID

Спиртові антисептики виявляють високу антивірусну та антибактеріальну активність при вмісті спирту не менше 60-70%. Але вони забезпечують короткострокову і «поверхневу» дію до випаровування впродовж 10-15 секунд. Спирти є сильними знежирюючими і водовіднімаючими агентами, тому вони викликають сухість і роздратування шкірних покривів, а при постійному використанні - контактні дерматити. Не кажучи вже про цілковиту неможливість наносити іх на слизові оболонки.

Антибактеріальний та антивірусний ефект усіх колоїдних розчинів на основі іонного срібла та наносрібла здійснюються за рахунок вивільнення іонів срібла в розчин. Іони діють за принципом гноблення життєвої функції бактерії. Проникаючи всередину, вони діють як токсини, отруюють її, тим самим викликаючи загибель. Вони блокують канали через які бактерії харчуються, або інгібують білкові канали вірусів, за допомогою яких вони здійснюють проникнення та розмноження в організмі людини.

 

Для того, щоб вбити однакову кількість бактерій, іонів в розчині потрібно в кілька сотен разів більше, ніж наночастинок, тому часто дію концентрованого іонного розчину срібла порівнюють з методом коврового бомбардування бактерій, а дію суспензіі наночастинок срібла - зі снайперським переслІдуванням кожної бактеріі та вірусу. Навіть маленький вміст наночастинок срібла в препараті здатен забезпечити дуже серйозний ефект - в 2000 разів сильніший за дію четвертинного амонію. Бактерія розпадається і гине, вірус блокується від проникнення через слизові оболонки, а наночастинка продовжує вивільнювати іони при зустрічі з новими бактеріями та здатна функціонувати далі і далі.

Цей шлях знищення бактерії не залишає їй можливості адаптуватися, виробити механізм захисту і передати його наступним поколінням.

 

Тому дія водного розчину наносуспензії срібла в гліцерині «Ag Nanofluid» є пролонгованою та безпечною при низьких концентраціях наночастинок, забезпечує глибоке зволоження та пом’якшення шкіри при багаточасовому утриманню наночастинок в порах шкіри.