УЛЬТРА-ЧИСТИЙ, БЕЗ ХІМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ

Ag NANOFLUID

Ефективність використання препаратів срібла залежить від їх стабільності. В процесах хімічного синтезу наночастінок срібла використовують стабілізацію ПАР (поверхнево-активними речовинами) для запобігання коагуляції сформованих наночастинок на ранніх стадіях їх утворення. Але наявність ПАР суттєво ускладнює адсорбцію (поглинання наночастинок з розчинів) спеціальними рецепторами, розташованими на поверхні вірусу, за допомогою яких він приєднується до клітини.

 

На відміну від препаратів срібла, отриманих в процесах хімічного синтезу, «Ag Nanofuild» виробляється за технологією ELIPS без участі будь-яких  хімічних препаратів. «Ag Nanofluid» - прозорий, чистий водний розчин концентрованої наносуспензії срібла в гліцерині. Він не містить залишкових хімічних реагентів і неконтрольованих домішок, є стабільним (наночастинки срібла зберігаються в продукті, не агломеруючи, впродовж двох років) і є нетоксичним для людини і тварин.

 

Розчин практично не утворює агломератів протягом значного часу та зберігає стабільність в діапазоні рН від 3 до 14.

 

Завдяки цьому «Ag Nanofluid» можна додавати до готових засобів: кремів, миючих засобів, лосьйонів, масок, а також ефективно застосовувати для обробки різноманітних поверхонь, в тому числі, слизових оболонок людини.