АКТИВНИЙ

Ag NANOFLUID

Новітніми дослідженнями доведено, що препарати наносрібла є найсильнішими і найменш токсичними природними антибіотиками серед тих, що існують на землі. До того ж, наносрібло має антивірусні та імунокоригуючі властивості, що за силою їх впливу на організм можна порівняти з гормонами, які здійснюють омолоджуючий вплив на кров людини.

 

Дія наночастинок срібла специфічна не за збудником інфекції (як у антибіотиків), а за клітинною структурою. Вони активні проти одноклітинних (бактерій) та безклітинних (вірусів) організмів, але абсолютно не шкідливі для клітин людини і тварин.

Антивірусна і антибактеріальна активність препарату «Ag Nanofluid» підтверджена експерними висновами Інституту мікробіології та вірусології ім Д.К. Заолотного НАНУ та Інституту епідеміології та інфекційних хвороб 

ім Л.В. Громашевського НАМН України.

 

Дуже важливою властивістю наносрібла є те, що при його застосуванні не відбувається формування резистентних штамів мікроорганізмів.

«Ag Nanofluid» ефективно видаляє широке коло вірусів та бактерій на оброблених поверхнях (включаючи віруси грипу, герпесу, гепатиту, стафілококки, гриби, ВІЛ та ін.). Створює на поверхні прозору біозахисну плівку і забезпечує впродовж 4 годин бактерицидну дію, показники активності якої в 2000 разів перевершують ефективність дії  найсильніших хімічних дезінфектантів. Посилює бактерицидні властивості шкіри, не подразнюючи її, не викликає побічних ускладнень та не порушує мікрофлору організму.